LATEST ARTICLES

Marigona sjell foto me barkun e rrumbullakosur në ditët e fundit të shtatzënisë

Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi pritet të bëhen prindër për herë të parë. Derisa dje, për ditëlindjen e 27 Marigona publikoi disa foto me barkune rrumbullakosur. Me fustan të bardhë, ajo duket mahnitëse. Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë./InfoKosova/ Shiko foton:

Pas videos që u shfaq duke qarë, rrëfehet moderatorja shqiptare dhe zbulon se çfarë i ndodhi

Kiara Tito është një moderatore shumë e dashur për publikun. Ajo është aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë publikon foto dhe video në Instagram. Më herët, ajo publikoi një video në TikTok ku shihej në tension dhe me lot në sy. “Anijet janë një ‘Jo’ e madhe për mua.”-ka shkruar ajo. Gjithashtu, Kiara bëri me dije se ilaçet nuk e ndihmojnë...

Partnerja e Cristiano Ronaldos shëtit rrugëve të Mançesterit me veshje mbi 2 milion euro (FOTO)

Georgina Rodriguez është një nga modelet dhe influencueset më të ndjekura në botë. Stili dhe marrëdhënia e saj me Cristiano Ronaldon e mbajnë gjithmonë në qendër të vëmendjes mediatike. Nëna e fëmijëve të yllit portugez i ka surprizuar edhe një herë të gjithë me një veshje që kap vlerën e më shumë se 2 milionë eurove, modelja argjentinase ka shëtitur rrugëve...

Bora i befason të gjithë me postimin e fundit, ky detaj merr vëmendjen

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë. Që kur ajo udhëhoqi emisionin e dashurisë, Përputhen, ajo pati një vëmendje të madhe. Por, lidhja e saj me aktorin, Donald Veshajn bëri bujë të madhe duke qenë gjithmonë në fokus të mediave. Ajo sot eshtë një femër shumë e lumtur dhe këtë e shpreh përmes fotove, ajo çka bie...

Dikush imitoi momentin kur ajo humbi ndjenjat në ‘Big Brother VIP’, kështu reagon Fifi në koncert

Një ndër momentet më të pakëndshme dhe prekëse për Fifin do jetë nata kur humbi ndjenjat muaj më parë teksa ndodhej në ‘Big Brother VIP’. Në një koncert të fundit të Fifit ka ndodhur një situatë shumë e shëmtuar, pasi dikush i ka imitur humbjen e ndjenjave teksa ajo po performonte, e prekur Fifi ka ndaluar performancën dhe ka deklaruar...

Reja e Mihrijes qenka kaq e talentuar

Tringa Berisha ka publikuar një video të re. Reja e Mihrije Brehës shihet duke pikturuar në natyrë. Derisa në një postim tjetër kishte shkruaj që inspirimi i saj është pikërisht vjehrra Mihrije Braha. Ndryshe, vetëm pak muaj më parë ajo u bë pjesë e familjes Abazi duke u fejuar me djalin e tyre Platorin./InfoKosova/ Shiko foton:

Capital T nënvlerëson Noizyn. Ja arsyeja!

Capital T tre vjet më parë në Tiranë realizoi koncertin e tij të parë “Time Capsule” i cili rezultoi një sukses. Por reperi i njohur duket se është bërë nostalgjik dhe ka thënë se ai ka qenë koncerti më i madh që është bërë ndonjëherë në historinë e muzikës shqiptare, sipas Kapos ai mblodhi në shesh mbi 10 mijë njerëz...

Harrojeni Adelinën, trupi i Zanfinës do t “iu çmend

Ajo gjithmonë është njohur si motra e këngëtares së njohur, Adelina Isamili. Ani pse në adoleshencën e saj prodhoi këngë shumë të mira dhe tejet të dëgjuara, Zanfina, nuk arriti të i bëj ballë skenës dhe u largua përfundimisht. Tani, ajo më shumë i është kushtuar profesionit të saj si juriste, duke e bërë atë primar në jetën e saj. Shpesh Zanfina,...

Luana Vjollca shofere që ka një mesazh interesant për këmbësorët

Nga një moderatore e suksesshme, ajo ka provuar veten edhe në muzikë. Bëhet fjalë për prezantuesen e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca e cila merr vëmendje me çdo paraqitje që bën. Luana së fundi ka ndarë një video në instastory ku shihet duke vozitur dhe pati një mesazh interesant për ndjeksit. “Kohë e gjatë pa vozitur, dhe ju sygjeroj mos me dilni...

I dashuri i Adelines qenka shumë romantik, kjo është dhurata që i bëri

Moderatorja Adelina Hasani së fundmi ka publikuar disa foto me të dashurin e saj. Megjithëse për një kohë ajo nuk e ka bërë publike lidhjen. Në një Insta Story Adelina ka publikuar një buqetë të bukur me lule që i ka dhuruar i dashuri. Qenka mjaft i kujdeshëm e romantik./InfoKosova/ Shiko foton: