LATEST ARTICLES

Ky është polici që vdiq derisa ruante në Qendrën e Vaksinimit në Podujevë

Polici që vdiq është Mustaf Mehmeti nga Podujeva. Ai dyshohet se ndërroi jetë pas një sul mi kardiak. Burime tregojnë që Mehmeti ishte ish-ushtar i...

Arbenita Ismajli publikon fotosesionin e radhës, i del pak gjoksi

Është ndër modelet shqiptare më të komentuara dhe kjo falë linjave të saj joshëse trupore. Arbenita Ismajli nuk lë hapësirë që të largohet vëmendja nga...

Engjëllusha Salihu shihet duke kërcyer, e kall atmosferën

Engjëllushe Salihu është njëra ndër këngëtaret më të këruara dhe të dashura të muzikës popullore shqipe. Ajo është vazhdimisht në qendër të vëmendjes dhe çdo...

Sa shumë është dobësuar Leonora

Leonora Jakupi është një këngëtare që në çdo kohë merr vëmendje me pozat e veçanta që realizon. Duke qenë tejet aktive në rrjete sociale, shumicën...

Cili çift është më i lumtur: Zgjedhja juaj zbulon se si silleni në një...

Nëse bëni testin e sotëm psikologjik, do të mësoni se si të silleni në një marrëdhënie. Sipas jush, cili është çifti më i lumtur?...

Lajm i ri vjen nga Capital T (FOTO)

Pas shumë koncerteve e pushimeve, Capital T i është rikthyer punës. Reperi ka njoftuar se po punon për projektin e ri muzikor përmes disa fotove...

Ankohen kompanitë shqiptare në Zvicër: Po ka punë, por nuk po ka punëtorë

Gjatë muajit gusht 2021 shkalla e papunësisë në Zvicër, sipas Sekretariatit Shtetëror për Çështjet Ekonomike (SECO), ishte 2.7 për qind, 0.1 pikë përqindje më...

Katër djemtë i humbi në luftë: ‘Prej 22 vitesh askush nuk ma hapi derën’

“Prej 22 vitesh askush nuk ma ka hapur këtë derë për të më pyetur se çfarë halli ke. Kam mbetur me 15 fëmijë të...

Kështu mund të aplikoni për shtesat prej 170 euro për lehonat dhe fëmijët

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka shpjeguar mënyrën se si mund të aplikohet për shtesat prej 170 euro për lehonat dhe...

Elita Rudi shfaqet e ‘zjarrt’ me bekine nga plazhi

Elita Rudi theksoi format trupore përmes bikineve. Ajo ka pozuar nga plazhi me bikine ngjyr të zezë që po i rrin mjaft bukur, shkruan InfoKosova. Edhe...