[vc_row][vc_column width=”1/1″]

[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-ss-row td-top-border”][vc_column width=”2/3″]

Tayna flakë në bekine, s’i lë vend imagjinatës

Reperja kosovare Tayna, po e shijon motin e nxehtë në bregdet. Si çdo herë, edhe kësaj radhe mori vëmendjen e ndjekësve. Kengetarja ka vënë në pah...

Në fustanin e ngushtë, Valdrina tregon barkun e rrumbullakosur

Valdrina dhe Valdet janë cifti i njohur në rrjetet sociale, që së fundmi u komentuan mjaft shumë. Kjo për shkak të një mosmarrëveshje që kishin...

Ky është njeriu me të cilin Rusia dëshiron ta zëvendësojë Volodymyr Zelenskyn

Rusia dëshiron të shpallë ish-presidentin ukrainas, Viktor Janukovich të rrëzuar gjatë protestave antiqeveritare në vitet 2013-2014, si udhëheqësin e ri të Ukrainës. Kështu është raportuar...

S’DO TA BESONI ÇFARË KANË TË PËRBASHKËT ISH PRESIDENTI HASHIM THAÇI DHE ILIR SHAQIRI

Njëri në politikë e tjetri në muzikë, të dy njihen mirë në profesionin e tyre shkruan RepublikaOnline.net Ilir Shaqiri u bë i njohur me muzikën...

KËTA JANË POLICËT KOSOVARË QË DYSHOHET SE LEJONIN KONTRABANDËN SERBE NË VERI PËR 30-150...

Në gjykimin e 20 policëve të Zubin Potokut, të akuzuar për marrje ryshfeti, sot ka dëshmuar dëshmitari bashkëpunues, Burim Merovci. Gjatë dëshmisë së tij në...

KY ËSHTË 22 VJEÇARI DJALI I ‘TË FORTIT’ KOSOVAR QË U ARRESTUA PËR FAJDE...

Policia e Kosovës ka arrestuar djalin e biznesmenit famëkeq Ismet Osmanit. Gazeta Insajderi ka mësuar se Amir Osmani është 22 vjeçari i arrestuar për...

A jeni gati, kjo është dita kur do të bie borë

Java e ardhshme do të jetë dinamike, me reshje shiu e bore. Sipas njoftimit të Insitutit Hidrometeorologjik të Kosovës të hënën pritet të ketë reshje...

Ekskluzive: Këta janë tre të arrestuarit për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona lidhur me vrasjen e trefishtë në Gllogjan. Gazeta Sinjali mëson se të arrestuarit janë Halil Mehmetaj dhe dy...

Mihrija me nusen me të njejtat veshje

Mihrije Braha,pak muaj më parë fejoi djalin Platorin me nusen Tringën. Raporti nuse e vjehërr duket të jetë i mrekullueshëm. Tringa ka postuar një fotografi, ku...
[/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_social_counter custom_title=”STAY CONNECTED” facebook=”tagdiv” twitter=”tagdivofficial” youtube=”tagdiv” open_in_new_window=”y” border_top=”no_border_top”]

FEATURED

MOST POPULAR

Rrëfehet Gani Kolovica, njeriu që e kishte bërë për spital Arkanin...

Gani Kolovica apo i forti i Prishtinës në vitet 90-ta i cili në kohën e tij mbronte shkollat në kryeqytet nga grupet huIigane të...

LATEST REVIEWS

Nusja e Milot Llalloshit vesh fustanin më të bukur, duket mjaft...

Nusja e këngëtarit Milot Llaloshit postoi një fotografi të re. Ajo shihet veshur me fustan jo shumë të gjatë me ngjyrë të zezë, shkruan InfoKosova. Erxhina...

Genta Ismajli zbulon emrat e veçantë të binjakëve

Para pak javësh, këngëtarja kosovare, Genta Ismajli u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë dy binjakë, një vajzë dhe një djalë. Genta...
[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-top-border”][vc_column width=”1/1″]
[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-top-border”][vc_column width=”1/1″]

LATEST ARTICLES

[/vc_column][/vc_row]