LATEST ARTICLES

BRENDA SHTËPISË SUPER LUKSOZE TË DAUT E LOLA HARADINAJ (VIDEO)

Daut Haradinaj dhe Bashkëshortja e tij, Lola Haradinaj janë një çift mjaft i veçante për nga stili i veçantë i jetës së tyre. Duke qenë...

S’DO TA BESONI ÇFARË KANË TË PËRBASHKËT ISH PRESIDENTI HASHIM THAÇI...

Njëri në politikë e tjetri në muzikë, të dy njihen mirë në profesionin e tyre shkruan RepublikaOnline.net Ilir Shaqiri u bë i njohur me muzikën...

KËTA JANË POLICËT KOSOVARË QË DYSHOHET SE LEJONIN KONTRABANDËN SERBE NË...

Në gjykimin e 20 policëve të Zubin Potokut, të akuzuar për marrje ryshfeti, sot ka dëshmuar dëshmitari bashkëpunues, Burim Merovci. Gjatë dëshmisë së tij në...

KY ËSHTË 22 VJEÇARI DJALI I ‘TË FORTIT’ KOSOVAR QË U...

Policia e Kosovës ka arrestuar djalin e biznesmenit famëkeq Ismet Osmanit. Gazeta Insajderi ka mësuar se Amir Osmani është 22 vjeçari i arrestuar për...

Zviceranët i dalin kundër “luanit” të tyre | Granit Xhakës dëshirojnë...

Granit Xhaka është një nga futbollistët shqiptar më të mirë në historinë e Kombëtares së Zvicrës. Por, një gjë të tillë nuk po e...

Big Brother VIP 2 po vjen dhe Arbana duket se e...

Pritet që së shpejti të rikthehet “Big Brother VIP 2” dhe përgatitjet kanë nisur, sipas informatave qe qarkullojne ne rrjet so filloj ne fund...

Një ditë në dhomën e hotelit të Missit kroat që po...

Tifozët në Katar kanë mundur ta fotografojnë vetëm nëpër tribuna, por e përditshmja gjermani Bild bëri edhe më tepër për ikonon seksi të këtij...

E tradhtojnë aksesorët! Beniada dhe Blert Hajdari shfaqen dorë për dore...

Beniada Nishani ka qenë nën tituj rozë për romancën e saj me Blert Hajdarin, ose siç është njohur gjerësisht për publikun si vëllai i...

Në gjendje të ‘dehur’, Afrona publikon fotografi ne pizhama nga dhoma...

Afrona Dika ka qenë një personazh shumë i përfolur kohëve të fundit, e kjo per shkak te perfundimit te marteses se saj. Ajo u nda...

Krizë në lidhje? Ledri habit me këtë veprim në adresë të...

Sara Hoxha, është blogerja e famshme nga Shqipëriam irëpo, për publikun e gjerë ajo u bë e njohur, që kur e zyrtarizoi lidhjen me...