Home Uncategorized I mbushi 38-vjeç dhe ende miss, kjo është Albina Hashani

I mbushi 38-vjeç dhe ende miss, kjo është Albina Hashani

Ish “Miss Kosova”, Albina Hashani, është aktualizuar sërish viteve të fundit, e kjo për shkak të peofesionit të saj.

Albina, është dizenjatore e modes dhe profesioni që ka zgjedhur e ka rikthyer në vëmendjen e publikut pas shumë vitesh.

Sot, ish missi dhe dizenjatorja e modës ka mbushur 38 vite jetë dhe është nënë e dy fëmijëve tashmë të rritur, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse në fund të 30-tave, Albina po shkëlqen si njëherë e një kohë.