Home Uncategorized U Çmend nga xhelozia, ky është reagimi i Oltes pasi Luizi dhe...

U Çmend nga xhelozia, ky është reagimi i Oltes pasi Luizi dhe Kiara kurorëzuan dashurinë e tyre

Po mbahet dasma tradicionale ne shtëpinë e Big Brother Vip Albania 2. Cifti shume i dashur Luizi dhe Kiara ‘kurorëzuan’ dashurinë e tyre ne këtë natë speciale për ta, shkruan InfoKosova.

Të gjitha banoret morën pjesë me rolët e tyre, si krushqit dhe familja e nuses madje edhe prifti i cili kurorzoj dhendrrin dhe nusen.

Ajo që mori vëmendje ishte reagimi i Oltes kur pa Luizin dhe Kiaren, teksa shihet jo shume e lumtur, shkruan InfoKosova.

Madje ajo as nuk ishte munduar të rregullohet si banoret e tjerë. Kujtojmë se Luizit iu plotësua dëshira pasi dasma po zhvillohet në atmosferën e këngëtarit Altin Shira./InfoKosova/

Shiko fotot: