Home Uncategorized Si dy shoqe, Laurta na prezanton me nënë bukuroshe në ditëlindjen e...

Si dy shoqe, Laurta na prezanton me nënë bukuroshe në ditëlindjen e saj

Laureta Maçedonci, vazhdon të jetë emër i njohur në mediat rozë, ajo në fakt u bë e njohur që kur zbuloi se është në lidhje me artistin e njohur, Robert Berishën, duke u komentuar shume ne publik.

Nga ajo është çdo gjë rreth saj është në vëzhgim të mediave dhe natyrisht edhe publikut, mirëpo lidhja e saj me Robertin kishte zgjatur vetëm pak kohë Çifti ishte ndarë pa bërë zhurmë, ndërsa Laureta nga ajo kohe ishte larguar nga rrjetet sociale.

E tani kur kane kaluar disa muaj, Laureta është bërë sërish e “gjallë” në rrjetet sociale a jo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të nënës së saj, kjo e fundit e ka ditëlindjen.

“Urime ditëlindja drita e syve të mi. Mami meeee mira”, ka qenë urimi i Lauretës për ditëlindjen e nënës Ato po duken si dy shoqe në këtë pamje dhe duken me te vertete mahnitese.. /ORAinfo/

Shiko foton: