Home Uncategorized Pas puthjes, vjen një ndryshim mes Luizit dhe Kiarës!

Pas puthjes, vjen një ndryshim mes Luizit dhe Kiarës!

Mbrëmë Luizi dhe Kiara kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë, në një dasmë të sajuar në kontekstin e lojës, moderatorja i ka dhuruar këngëtarit puthjen aq shumë të kërkuar nga te gjithe.

Pas kësaj situata ndryshoi edhe në Instagramin e dyshes, nëse deri dje Kiara dhe Luizi nuk ndiqeshin, menjëherë pas puthjes njerzit e besuar që menaxhojnë llogaritë e tyre kanë shtuar njëri-tjetrin në këtë rrjet social.

Sakaq kujtojmë që të veçuar nga gjithë pjesa tjetër, Amosi dhe Dea vendosën ta “sabotojnë” “dasmën” e Luizit dhe Kiarës, teksa të gjithë ndodheshin në oborr duke kënduar edhe festuar, blogerja dhe aktori qendruan ne dhomen e gjumit.

Ndryshe, ”dasma” e Luizit dhe Kiares ka marre pelqime te shumta nga fansat e dyshes duke u bere virale ne te gjitha rrjetet sociale e duke marre pelqime e komente te bukura qe ishin te shumta.

Shiko foton: