Home Uncategorized Pas puthjes me Luizin, Kiara bën hapin e radhës

Pas puthjes me Luizin, Kiara bën hapin e radhës

Luiz-Kiara janë çifti më i ri i showbiz-it në Shqipëri.

Dyshja ka “fanatizuar” mijëra shqiptarë në Shqipëri e diasporë, me Kiarën që propozoi Luizin për bashkëjetesë vetëm një ditë pas dasmës në Big Brother Vip.

Gjatë një bisede me Luizin, Kiara i ka thënë këngëtarit se nuk është gati për martesë zyrtare, por i ka propozuar të bashkëjetojnë kur të dalin nga loja. Sigurisht, Luizi ka pranuar.

Ata tani po diskutojnë se në shtëpinë e kujt do të bashkëjetojnë.

Dasma dhe puthja mes Luizit dhe Kiarës mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother Vip”, jo vetëm që ka gëzuar fansat e tyre, por lajmi ka bërë xhiron e rrjetit.

Në pankartën që mbante droni, ishte fotoja e puthjes mes Luizit dhe Kiarës dhe me mbishkrimin: “Gjithë Shqipëria feston me ju o mret”.