Home Uncategorized Luizi mbanë premtimin që i dha Arbanës, lë cigaren pas puthjes me...

Luizi mbanë premtimin që i dha Arbanës, lë cigaren pas puthjes me Kiaren

Luiz Ejlli është njëri nderë banoret më të përfolur në rrjetet sociale e kjo për shkak të pjesëmarrjes së tij në spektaklin më të ndjekur të momentit “Big Brother Vip Albania 2”.

Ai sonte u ‘martua’ me banoren Kiara, për të cilën shfaqi pëlqim që kur hyri në BBV, shkruan InfoKosova.

E gjatë kësaj dasme ndodhi edhe puthja e parë në mes Kiares dhe Luizit të cilët ishin si çifti i mbrëmjes.

Pas përfundimit të dasmës tradicionale, Luizi shkon të banorja tjetër Dea, dhe në sy të saj ndan cigaret për banoret tjerë, teksa dëgjohet duke i thënë “ja kamë dhënë premtimin Arbanes, pas puthjes me Kiaren unë e lë cigaren”./InfoKosova/