Home Uncategorized Luizi bëhet sërish trend, ja çfarë kanë nisur të bëjnë meshkujt shqiptarë

Luizi bëhet sërish trend, ja çfarë kanë nisur të bëjnë meshkujt shqiptarë

Luiz Ejlli u shfaq mbrëmë në prime me një look të ri, me flokë jeshile. Pamja i ra menjëherë në sy të gjithëve dhe madje Arbana Osmani e krahasoi Luizin me Grinçin e Krishtlindjeve.

Flokët e Luizit kthehen në trend, ish-fituesi i BB i lyen jeshile Ish-fituesi i Big Brother 8, Vesel Kurtishaj është shfaqur sot me flokë jeshil duke përshëndetur ndjekësit në rrjete sociale.

Menjëherë kanë nisur komentet dhe më të shumtë janë ato që shkruajnë hashtagun “me Luizin” që tashmë është bërë shumë i famshëm.

Ndryshe Luizi ka kaluar cdo lloj shikushmerie, e cdo parameter te klikimeve duke lene te gjithe pas ne kete spektakel dhe vitin e kaluar.

Shiko foton: