Home Uncategorized Ky është reagimi i Butrintit pasi “martohet” Kiara me Luizin

Ky është reagimi i Butrintit pasi “martohet” Kiara me Luizin

Butrinti është një nga personazhet më të komentuara edhe pse nuk është në BBVA.

Sonte është bërë dasma mes Kiarës dhe Luizit, shkruan “Kosovarja”Por ish i dashuri i Kiarës vendos të publikoj se çfarë do të bëj të shtunën.

Ai do të jetë në një mbrëmje muzikore në Austri. Pra, jeta vazhdon për të gjithë…

Ndryshe Po mbahet dasma tradicionale ne shtëpinë e Big Brother Vip Albania 2. Cifti shume i dashur Luizi dhe Kiara ‘kurorëzuan’ dashurinë e tyre ne këtë natë speciale për ta.

Shiko foton: