Home Uncategorized Kjo nuk pritej, ja çka beri shoqja e ngushtë e Kiares pasi...

Kjo nuk pritej, ja çka beri shoqja e ngushtë e Kiares pasi kjo e fundit u puth me Luizin

Sonte në shtëpinë e Big Brother Vip Albania2, u mbajte dasma tradicionale brenda shtëpisë. Çifti i cili ‘kurorëzoj’ dashurinë e tyre me martës në BBV, ishin Luizi dhe Kiara.

Një dasmë e cila pati një shikueshmëri të madhe në rrjetin sociale, facebook, shkruan InfoKosova.

Pas kurorëzimit nga banori Kristi i cili ishte në rolin e priftit, Kiara puthi Luizin. Momenti i kësaj puthje u shpërnda në të gjitha rrjetet sociale, shkruan InfoKosova.

Për këtë puthje duket se Kiara ‘dëshpëroj’ më së shumti shoqen e saj të ngushtë. Ajo po i menaxhon rrjetin e saj sociale instagram, teksa kishte publikuar videon e puthjes.

Kujtojmë së ditë më parë mikja e Kiares kishte shprehura haptas se ishte kundër lidhjes së saj me Luizin, duke thënë: Uroj të mos e puth kurr./InfoKosova/

Shiko foton: