Home Uncategorized I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami...

I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami “vë duart në kokë”!

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pëlqimi i mundshëm që Diola dhe Xhonatan kanë ndaj njëri-tjetrit ata janë parë shumë të afërt brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania.

Ndërsa gjatë një “talent show” nuk ka munguar as një kërcim sensual mes tyre e kjo beri qe shume nga publiku te mendojne se mund te kete nje kimi mes tyre e kjo madje u verejt edhe nga banoret e tjere brenda.

Babai i Xhonatanit, Alket Islami ishte i ftuar dhe gjatë momentin që u transmetua inserti “vuri duart në kokë” më tej ai u shpreh se është i hapur për çdo lidhje që Xhoni mund të krijojë aty brenda.

Por, mbreme te dy ata u sqaruan lidhur me kete ku Diola tha se e sheh Xhonatanin si vellaun e saj dhe nuk mund te kete asgje mes tyre pasi ajo eshte disa vite me e madhe se sa Xhoni.