Home Uncategorized Meri parashikon të ardhmen e Luizit dhe Kiarës, tregon se a mund...

Meri parashikon të ardhmen e Luizit dhe Kiarës, tregon se a mund të martohen

Meri Shehu e ftuar sot në “E diell”, duke folur për Luizin dhe Kiarën tha se shenjat e tyre të horoskopit përputhen, por astrologia nuk u shpreh shumë entuziaste se lidhja e tyre mund të përfundojë me martesë.

“Sipas shenjave astrologjike dhe duke u kapur vetëm tek shenja, jo tek karakteri që ata kanë shprehur, këto dy shenja përputhen shumë bukur për një lidhje ose për një martesë e mundshme.

Gaforrja (Luizi) është më e ndjeshme kërkon familje, Bricjapi (Kiara) është më i ftohtë nga natyra, por joshet shumë nga ndjeshmëria e Gaforres dhe bie në kthetrën e Gaforres. Luizi ka ritme të shpejta, kurse Kiarën nuk e kuptoj shumë. Mund të ndodhë shumë shpejt ose mund të mos ndodhë fare”, tha Meri.

Ndryshe, sot gjate dites Luizi dhe kiara paten prape nje zenka kuKiara u ofendua nga nje fjale qe ia tha Luizi duke i mbajtur qendrim gjate gjithe dites ndersa ne mbremje ai i kerkoi falje por Kiara prape eshte duke i mbajtur qendrim.