Home Uncategorized U përjashtua nga “BBVA”, ku është dhe çfarë po ndodh me Kejvina...

U përjashtua nga “BBVA”, ku është dhe çfarë po ndodh me Kejvina Kthellën?

Modelja e njohur shqiptare, Kjevina Kthella, ishte pjesë e “Big Brother VIP Albania 2”.

Ajo u përjashtua nga ky format, pasi e kishte gjuajtur me shuplakë banorin tjetër, Luizin.

E qysh nga dalja e saj nga “BBVA”, nuk ka asnjë lajmërim nga ajo, derisa nuk dihet se çfarë po ndodh, se pse nuk ka asnjë reagim nga ajo.

Modelja madje as nuk është shfaqur në asnjë “prime-t” e radhës në “BBVA”.

Gjithashtu modelja ka humbur shumë ndjekës në ‘Instagram’, gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë së “BBVA”.