Home Uncategorized Reja e Shkurte Fejzës doli për kafe me shoqet e saj, por...

Reja e Shkurte Fejzës doli për kafe me shoqet e saj, por mori tërë vëmendjen me këtë pamje

Erza tashmë është një personazh i njohur dhe i dashur për publikun tonë, ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza,me dasmen madheshtore qe e realizuan muaj me pare.

Erza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet ku tashme eshte mjaft e percjellur ne keto rrjete ku here pas here ndan copeza nga perditshmeria e saj.

E në postimin e fundit ajo ka treguar se ka dalë me shoqet e saj dhe është thjeshtësia e saj në pamje, që mori tërë vëmendjen ku edhe e thjeshte gjithmone duket e bukur dhe sharmante.

Ndryshe, Erza eshte komentuar shume nga publiku edhe per ngjashmerine e madhe qe ka me kunatat e saj motrat e burrit, pra vajzat e kengetares Shyhrete Behluli ku ato jane shprehur se kete ua thone vazhdimisht./ORAinfo/

Shiko foton: