Home Uncategorized Reagon Shota pasi Xhuli tha se e ka rrahur Dafina Zeqirin

Reagon Shota pasi Xhuli tha se e ka rrahur Dafina Zeqirin

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Xhuli është ndër më të komentuarat.

Së fundmi, ajo ka habitur me një deklaratë për këngëtaren e njohur Dafina Zeqirin.

Teksa në sfond ishte kënga e Dafines, Xhuli i ka treguar Atdheut se ka pasur përleshje mes saj dhe këngëtares, madje përleshej fizike.

Pas kësaj ka reaguar edhe Shota, e cila ka ironizuar më këtë situatë.

“Gjyla që i përkrahë fermat dhe po thotë se e ka rrahur Dafinën”.