Home Uncategorized Ngjashmëria e ish të dashurës së Luziti me Kiarën “çmend” rrjetin

Ngjashmëria e ish të dashurës së Luziti me Kiarën “çmend” rrjetin

Luizi është banori që ka marrë vëmendjen e të gjithëve në Big Brother Vip Albania.

Luizi me të parë Kiarën duket se ra në dashuri më të, por çfarë fshihet pas saj…

E kaluara e Luzit ishte mjaftë publike vite më parë, ai ishte i lidhur me vajzën e Josefina Topallit, Megin, shkruan “Kosovarja”

Pamja fizike e Megit dikur, duket identike me pamjen fizike të Kiarës sot.

Mos ndoshta Luizi ka një hije të Megit që e sheh tek Kiara, apo është dashuri e sinqertë e këngëtarit për modelen.

Si çift Luizin dhe Kiarën, po e duan të gjithë, por se a do të ketë diçka mes tyre koha do të jetë përgjigje e të gjitha pikëpyetjeve tona…