Home Uncategorized Blero shkon në Gjermani për ta parë të dashurën dhe publikon foto:...

Blero shkon në Gjermani për ta parë të dashurën dhe publikon foto: Me dashurinë time

Blero është ndër personazhet më të përfolur, sidomos pas ndarjes me ish-bashkëshorten, Afrona Dika ku ishte vete Blero ai qe njoftoi per ndarjen permes nje mesazhi ne rrjetin social Instagram.

Por edhe pse jane perfolur shume per kete duket se tashme te dy po shijojne jeten e tyre pa njeri tjetrin me rrugen qe kane zgjedhur derisa i shohim edhe te arritur ne profesionet e tyre.

Por, akoma më i përfolur u bë kur filluan dyshimet se është në një lidhje të re dashurie, e se është e ka konfirmuar edhe me postimin e fundit, me anë të së cilit tregon se është me të në Gjermani.

“Me dashurinë time”, ka shkruar Blero në InstaStoryn e tij, ku shihet një ambient mjaftë romantik por qe ende nuk ka treguar fytyren e saj kjo pas deshtimit te lidhjeve ndoshta deshiron ta mbaj private./ORAinfo/

Shiko foton: