Home Uncategorized A ndodhi puthja e shumë pritur e Luizit dhe Kiarës?

A ndodhi puthja e shumë pritur e Luizit dhe Kiarës?

Luizi dhe Kiara po shkojnë drejt finalizimit për ti dhënë një emër raportit të tyre.

Dyshja që nga ditët e para të Big Brother VIP Albania janë krijuar si çift në syrin e publikut me afrimitetin e tyre, ndonëse, moderatorja tregohet më e stepur.

Së fundi, është këngëtari që po ia kërkon Kiarës një puthje në buzë, por që kjo e fundit ende nuk është liruar nga sikleti i kamerave.

Sot, teksa ishin të vetëm në dhomë me kukullën Arbana, dyshja provojnë të japin puthjen e shumë pritur por, që pas gjithë atyre provave dyshja fillonin të qeshnin dhe nuk e bënë dot.