Home Uncategorized Reagimi i parë i Afërditës, pasi Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’

Reagimi i parë i Afërditës, pasi Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’

Afërdita Paqarada ishte opinioniste prej datës 5 dhjetor ajo ka dhënë mendime nga më të ndryshmet për banorët brenda shtëpisë ku ishte e pelqyer nga banoret pasi ishte mjaft e bute ne debate.

Por, të premten që shkoi modelja e njohur kosovare bëri të ditur se po heq dorë nga karriga e famshme e këtij Reality Show derisa tha se kete po e ben per arsye personale pa treguar saktesisht.

Afërdita nuk mungoi as me opinione publike në rrjetin e saj social Instagram, duke postuar disa fotografi qe tregon se edhte duke e percjellur programin, shikoni se çka ka postuar ajo me poshte.

Tani vendin e saj e zuri Anita Haradinaj qe menjehere filloi te jap opinionet e saj lidhur me situatat qe krijuan banoret brenda shtepise, dhe duket se eshte me e zeshme se sa Aferdita se paku nga ajo qe pame mbreme.

Shiko foton: