Home Uncategorized Luizi thumbon keq: Boll ndejten banorët, hëngrën, pinën e dolën në TV...

Luizi thumbon keq: Boll ndejten banorët, hëngrën, pinën e dolën në TV tash do ikin (Video)

Luiz Ejlli po konsiderohet banori më i fortë për momentin në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova, ku me strategjinë e lojës së tij ka bërë që banorët tjerë të duken më të dobët.

Ai thotë se nuk ka shokë brenda shtëpisë por e kemi parë që me maestron është më i afërt edhe pse shpesh zihen ata prapë bissedojnë bashke, e derisa ishun duke ngrënë bukë me Maestron Luizi thumboi banorët, shkruan InfoKosova.

Ai thotë së banorët e shtëpisë tashmë kanë ndejtur boll në shtëpi kanë hëngër kanë pirë dhe kanë dal në televizion dhe ka ardhur koha që të ikun duke paralajlëruar se me lojën e tij do i largoj nga shtëpia.

Ndryshe, Luizi ka shprehur pëlqim qysh në fillim për Kiaren e cila duket se është në luhatje sa i përket ndjenjave ndaj Luizit dhe nuk është e vendosur pasi ky i fundit i kërkon një konfirmim./InfoKosova/

Shiko videon: