Home Uncategorized Edhe në moshën 41 vjeçare Soni Malaj shfaqet super provokuese, me këtë...

Edhe në moshën 41 vjeçare Soni Malaj shfaqet super provokuese, me këtë veshje i zbulon të gjitha!

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj qe e shfaq secilen paraqitje.

Sonin e gjejmë aktive me postime në rrjete sociale nga jeta e perditshme, kryesisht me foto nga perditshmeria.

Ajo pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme në rrjetet sociale duke ekspozuar trupin e saj joshëse.

Njëjtë Soni ka vepruar edhe në imazhet e fundit, e veshur me një fustan të shkurt e provokues, Soni në këtë paraqitje shfaqet edhe pa të brendshme.

Edhe pse këtë vit ka festuar 41 vjetorin e lindjes, Soni nuk e ka problem t’i ekspozoj linjat e saj trupore super joshëse. /ORAinfo/

Shiko foton: