Home Uncategorized Einxhel tamam si një nuse ‘kosovare’, shikoni si e pret kunatën kur...

Einxhel tamam si një nuse ‘kosovare’, shikoni si e pret kunatën kur i vjen

Einxhel Shkira është nga Shqipëria, por që do jetë nuse kosovare, pasi ditëmë parë pranoi propozimin për martesë nga i dashuri i tij DJ Dagz.

Einxhel dhe Dagz u takuan në shtëpinë e Big Brother Vip Albania ku prej tash e një viti lidhja e tyre vazhdon më së miri.

Madje cifti janë në pritje të ëmbëlku shumë shpejt do të bëhen prindër të një djali.

Einxhel qysh tani ka krijuar raporte të shkëlqyeshme me familjen e burrit.

Madje me kuanten, motren e Dagzit është treguar shumë e afërt.

Së fundmi kunata Aurora shkoi ta vizitoj Einxhelin.

Enxhi publikoi videon kur ajo erdhi duke shkruar ”Erdhi kuni” shoqëruar me disa emotikona.

E reagimi i Einxhel kur e pa kunaten e saj u pëlqye mjaft nga fansat e saj./InfoKosova/

Shiko videon: