Home Uncategorized Tronditet kryeqyteti/ Burri e vret gruan në qendër të Prishtinës

Tronditet kryeqyteti/ Burri e vret gruan në qendër të Prishtinës

Një vra.s je e rëndë ndodhi para pak minutave në qendër të Prishtinës, raporton IndeksOnline.

Dyshimet e para janë se krimi ka ndodhur brenda familjes, ku një person ka privuar nga jeta gruan e tij.

Policia ka konfirmuar vr.asj.en për IndeksOnline rastin duke thënë se tani ekipet e policisë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe për detaje do të njoftoheni me kohë.