Home Uncategorized Ja në çfarë gjendje ka përfunduar aktorja Teuta Sadiku, me dorën e...

Ja në çfarë gjendje ka përfunduar aktorja Teuta Sadiku, me dorën e fashuar

Aktorja e njohur e teatrit, por edhe e humorit, duket se ka pësuar një aksident.

Teuta Sadiku, është parë me dorën e fashuar dhe në gjendje jo shumë të mirë shëndetësore.

Teuta, është një nga aktoret më të dashura për publikun dhe e shohim shpesh në projekte të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

I dëshirojmë shërim të shpejtë.