Home Uncategorized S4MM bëhet baba për herë të parë, kjo është gjinia e foshnjës

S4MM bëhet baba për herë të parë, kjo është gjinia e foshnjës

Reperi nga Tetova, S4MM, është një ndër reperet me te njohur në trojet shqiptare, ai pas lidhjes disa vjecare, është bërë baba për herë të parë.

Përmes një postimi në InstaStory, ai ka treguar se e ka pritur në jetë fëmijën e tij të parë.

Samir Selimi (emri i vërtetë i artistit) e ka shpërndarë një fotografi, në të cilën e ka paraqitur dorën e foshnjës.

S4MM është bërë baba i një vajze.

Ndryshe, tash e një kohë, reperi nuk ka sjellë materiale të reja muzikore. Bahskëpunimi me DJ PM dhe DJ DAGZ, “Tinzake”, ka qenë ndër realizmet më të fundit./insajderi

Shiko foton: