Home Uncategorized Rast tragjik në Prizren: 39-vjeçari gjendet i varur në shtëpinë e tij,...

Rast tragjik në Prizren: 39-vjeçari gjendet i varur në shtëpinë e tij, lë një letër lamtumirëse

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Prizren, ku një person është gjetur pa shenja je.te në shtëpinë e tij, ku dyshohet se bëri vetëvra.sj e. Rasti i rëndë ka ndodhur në tualetin e shtëpisë, ku i ndjeri vendosi t’i jap fund jetës duke u var.ur në një kabllo, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet nga Prokuroria kanë bërë me dije së bëhet fjalë për një 39-vjeçar, vde.kjen e të cilit e ka konfirmuar mjeku kujdestar, që doli në vendin e ngjarjes, bashkë me Policinë, pasi u raportua rasti.

Sipas informacioneve të para, i ndjeri iu kishte lënë një letër lamtumirëse familjes së tij, ku i kishte paralajmëruar se do të bëjë vetëvr.as .je në shtëpi, për motive akoma të panjohura. Ky rast ka tmerruar familjen dhe të afërmit e tij, të cilët akoma janë të tronditur.

Trupi i pajetë i viktimës është tërhequr për t’u dërguar në IML për obduksion dhe me vendim të Prokurorit të Shtetit kanë nisur hetimet për vde.kjen e 39-vjeçarit.

Sinjali do të ju mbajë të informuar.