Home Uncategorized ”Çika e babit”, në një vjetorin e vajzës Lulzimi sjell foton e...

”Çika e babit”, në një vjetorin e vajzës Lulzimi sjell foton e ëmbël me të

Lulzim Jashari për publikun u bë i njohur me pjesëmarrjen në emisione të dashurisë.

Madje së fundmi ai mori pjesë edhe në shtëpinë It’s my Home po që nuk qendroi gjatë dhe vendosi të dalë.

Së fundmi ai ka publikuar një foto të ëmbël me vajzën në një vjetorin e saj.

”Urime 1 vjetori lindjes qika babit ishalla t prin e mbara shpirti jem” ka shkruar ai krahasa fotos./InfoKosova/

Shiko foton: