Home Uncategorized Albëria ia pa “hajrin” ndërhyrjeve, do habiteni si dukej vite më parë

Albëria ia pa “hajrin” ndërhyrjeve, do habiteni si dukej vite më parë

Arbërie Hadërgjonaj, vazhdon të jetë ikonë e muzikës shqiptare.

Që kur ajo u shfaq në skenë, ajo mahnitë me zërin dhe talentin, prandaj edhe u pëlqye shumë nga publiku.

Tani jetën e saj ajo po e vazhdon larg Kosovës, saktësisht në Amerikë ku edhe atje po e ushtron profesionin e saj.

Por, më së shumti ajo është përfolur edhe për pamjen e saj, e cila ndër vite shihet qartë se ka ndryshuar shumë.

Në foton më poshtë mund ta shikoni më së miri ndryshimet./ORAinfo/