Home Uncategorized Nuk do besoni si dukej Kiara Tito si fëmijë

Nuk do besoni si dukej Kiara Tito si fëmijë

Shpeshherë personazhet e ndryshëm bëhen nostalghikë dhe rikthejnë foto nga fëmijëria.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe moderatorja Kiara Tito.

Ajo ka publikuar një foto teksa ka qenë e vogël dhe shihet se nuk ka ndryshuar aspak, por shihet në të njëjtat tipare.

Kiara Tito është një emër mjaft i dashur e solare./Kryefjala/