Home Uncategorized Fjolla Morina vishet kaq ngushtë, kaq atraktive shfaqet

Fjolla Morina vishet kaq ngushtë, kaq atraktive shfaqet

Fjolla Morina ka publikuar disa foto të reja.

E veshur me rroba super të ngushta në pah ka vënë format e bujshme.

Me flokët e drejta e me syze ajo shfaqet me shumë stil.

Ndryshe, Fjolla është një nga kënëgëtaret më të komentuara dhe jo vetëm për këngët./InfoKosova/

Shiko foton: