Home Uncategorized Adelina Berisha atraktive si asnjëherë më parë

Adelina Berisha atraktive si asnjëherë më parë

Këngëtarja Adelina Berisha, këtë vit e pati me plotë mbrëmje muzikore.

Bukuria, zëri dhe energjia pozitive që shfaqë e bënë Adelinën të qëndroj për shumë kohë në skenën muzikore.

Adelina në rrjetin social Instagram , postoi disa fotografi, ku sjelli një Adelinë ndryshe na që jemi mësuar ta shohim.

Ajo shfaqet me një veshje transparente mjaftë provokative, duket se Adelina po sjell ndonjë projekt muzikorë së shpejti./Kosovarja/