Home Uncategorized Tragjedia në Itali: Ky është 17 vjeçari nga Kosovar që ra nga...

Tragjedia në Itali: Ky është 17 vjeçari nga Kosovar që ra nga ballkoni, vdiq në vend

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur dje në familjen Bajrami nga Pirana e Prizrenit, pasi familjari i tyre, Dreni, është ndarë nga jeta në moshë të re në Itali.

Kështu kanë bërë të ditur miq e familjarë në rrjetin social në Facebook, ku kanë shkruar se vde.kja e tij i ka tronditur.

“Lajm i hidhur ndarja nga jeta e të riut Dren Bajrami, nga Pirana, i cili u nda nga jeta në moshë të hershme në Itali. Kjo vde.kje sot na tronditi të gjithë neve. Dreni, ishte djalë i urtë, punëtor dhe shumë i sjellshëm.

Dreni do të na mungojë shumë dhe do ta kujtojmë gjithmonë me mall. Ngushëllime familjes, shokëve dhe miqëve të tij.”