Home Uncategorized Reja e Sali Berishës bën dritë në këtë fustan elegant

Reja e Sali Berishës bën dritë në këtë fustan elegant

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të celebrojnë dashurinë e tyre në martesë në fund të shtatorit.

Armina së fundi ka zbuluar më shumë detaje për dasmën duke treguar se do jetë tradicionale.

Së fundi ajo ka bërë një bashkëbisedim me fansat në rrjetet sociale ku ndau një imazh tejet elegant të sajin.

Ajo po duket kaq tërheqëse si gjithmonë.