Home Uncategorized Qika e Lutes “shkreton” në stil/FOTO

Qika e Lutes “shkreton” në stil/FOTO

Lotina Haziri është vajza e ish kryetarit të Gjilanit dhe një prej figurave të njohura politike në vend, Lutfi Hazirit.

Lotina, është mjaftë e ekspozuar në rrjete sociale, sidomos në Instagram ku poston foto të ndryshme.

Bukuroshja që është bërë edhe prezantuese televizive, së fundi ka postuar disa foto të reja nga plazh.

Ndonëse pretendon të shfaqet me stil, në këto foto Lotina nga Gjilani duket se ka dështuar pak, pasi përzirja mes “retros” dhe “avangardes” duket në shpërputhje të plotë./Kosovarja/