Home Uncategorized Edona Llalloshi largohet nga Kosova, lajmërohet nga ana tjetër e botës!

Edona Llalloshi largohet nga Kosova, lajmërohet nga ana tjetër e botës!

Edona Llalloshi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun, ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar, duke treguar se familja është gjëja më e rëndësishme për të.

Por, këngëtarja është shumë e angazhuar edhe në profesionin e saj, pasi që pothuajse në çdo mbrëmje është e ftuar në dasma e ahengje.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet fillimisht në aeroplan duke u larguar nga Kosova.

Ndërsa në postimin e radhës ajo shfaqet se bashku me vëllanë e saj Milotin në Toronto të Kanadasë, kaq të lumtur po duken ata rrugëve të Amerikës. /ORAinfo/