Home Uncategorized Adelina Tahiri shkëlqen në këtë fustan ndërsa ‘gjarpri’ në qafën e saj...

Adelina Tahiri shkëlqen në këtë fustan ndërsa ‘gjarpri’ në qafën e saj merr gjithë vëmendjen

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është femra më e komentuar në show-bizit shqiptar.

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, që kur ajo u bë nënë, disi u largua nga bota e muzikës dhe iu përkushtua më shumë familjes së saj të ngushtë.

Se fundmi Adelina ka publikuar disa fotografi ku tregon që ka shkuar në një ndeje, e veshur me fustan të zi e goxha të hapur, Adelina shfaqet tejet atraktive.

Ajo që bie në sy është ‘gjarpëri’ prej ari që ka vendosur në qafë Adelina. /ORAinfo/