Home Uncategorized Syzet tradhtojnë Megin, zbulohet gjithçka

Syzet tradhtojnë Megin, zbulohet gjithçka

Ka kohë që përflitet për një lidhje dashurie në mes të aktores Megi Pojani dhe futbollistit i kombëtares Endri Çekiç.

Edhe pse një gjë e tillë asnjëherë nuk u konfirmua nga vetë çifti disa detaje u kapen nga media ku dyshohet se ata kanë kaluar edhe pushimet bashkë në ishujt ekzotikë të Afrikës, shkruan InfoKosova.

E kjo gjë sigurisht se dita ditës sa vjen dhe forcohet me shumë.

Kësaj radhe “InfoKosova”, iu sjell një detaj të ri.

Megi kishte publikuar një fotografi e veshur me bekini, kur në xhamin e syzeve të saj shihet Endri Cekic i veshur me një këmishë të bardhë teksa i bënë fotografi bukuroshes, shkruan InfoKosova.

Nuk vonoj shumë edhe Endri publikoj një foto, i veshur më këmishë të bardh dhe në pushime, ku përmes kësaj konfirmoj gjithçka.

Neve s’na mbetet gjë tjetër, vetëm çiftit t’i urojmë ditë të lumtura bashkë me njëri-tjetrin./InfoKosova/

Shiko fotot: