Home Uncategorized Egzona bëhet gati për të dalë, më joshëse moti nuk e keni...

Egzona bëhet gati për të dalë, më joshëse moti nuk e keni parë

Egzon Rafuna, është njëra nga prezantueset më të njohur kosovare.

Ajo qysh në moshë të re është bërë pjesë e ekranve dhe mediave dhe me talentin e saj gjithmonë ka rënë në sy.

E ajo ishte njëra nga konkurentet që mori pjesë në formatin, Big Brother Albania Vip.

Ani pse nuk qëndroi gjatë, pati shumë lajme dhe reagime mbi situatën e saj me Donaldin.

Gjithesesi ajo periudhë ka kaluar dhe tani ajo i është kthyer jetës normale, e së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë.

E veshur në të zeza, ajo duket thjeshtë si “kukull”./ORAinfo/

Shiko foton: