Home Uncategorized Beatrix vishet në të bardha dhe bën dritë me dukjen

Beatrix vishet në të bardha dhe bën dritë me dukjen

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë mjaft e komentuar në media.

Edhe pse tashmë ka lënë anash historinë me Donaldin, rrjeti pëlqen që cdo detaj ta lidh me historinë e tyre.

Së fundmi ka publikuar disa foto të reja.

E veshur në të bardha ajo duket thjeshtë por mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton: