Home Uncategorized A e njihni vogëlushen në foto? Ajo sot është këngëtare e famshme...

A e njihni vogëlushen në foto? Ajo sot është këngëtare e famshme kosovare

Këngëtarja Dhurata Dora është mjaftë aktive me projekte në muzikë, por nuk lë anash as rrjetet sociale.

Sot Dhurata tregoi se është bërë nostalgjike, kështu duke shpërndarë disa fotografi të rralla nga fëmijëria në ‘Instagram’-in e saj.

Projekti i fundit i artistes ishte në bashkëpunim me Elvana Gjata dhe titullohet “Gajde”.