Home Uncategorized Pasi ia zuri vendin e punës, ky ishte reagimi i Bora Zemanit...

Pasi ia zuri vendin e punës, ky ishte reagimi i Bora Zemanit ndaj prezantueses së re të Përputhën

Ka disa ditë që kur Përputhën 3 ka filluar sezonin e ri.

Djem dhe vajza nga treva të ndryshme shqiptare u bënë pjesë e këtij emisionit, shkruan InfoKosova.

Koncepti ishte i njëjtë përveç prezantuese së famshme Bora Zemani.

Në këtë edicion Borën do ta zëvendësoj një tjetër prezantuese e cila quhet Ori Nebijaj.

Së fundi Ori ka bëre një postim duke treguar rrugëtimin e saj të ri në këtë emision.

Ajo që mori vëmendje ishte komenti i Bora Zemanit.

“ Zemer tiii!! Shumë sukseseee”, i kishte shkruar Bora – Orit , derisa kjo e fundit nuk ia kishte kthyer komentin./InfoKosova/

Shiko komentin: