Home Uncategorized Një sërë gjendjesh shpirtërore: Beatrix ndanë një nga momentet me Donaldin në...

Një sërë gjendjesh shpirtërore: Beatrix ndanë një nga momentet me Donaldin në BB VIP

Beatrix Ramosaj është mjaftë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme nga jeta muzikore dhe e përditshmëria.

Së fundmi këngëtarja ka shpërndarë disa imazhe në “gjende të ndryshme shpirtërore”.

Në mesin e tyre ajo ka kujtuar edhe një nga momentet me Donald Veshaj derisa ishin çift, shkruan “Kosovarja”.

Ai ishte momenti kur aktori i humorit ishte brenda shtëpisë së Big Brother VIP, dhe artistja ishte në skenë derisa fliste për ndjenjat e saj ndaj Donaldit.