Home Uncategorized Çift i ri në showbizz? Melinda Ademi në një lidhje me reperin...

Çift i ri në showbizz? Melinda Ademi në një lidhje me reperin shqiptar

Tani më nuk është një gjë e re që artistët lidhen me njëri tjetrin.

Ndonse duket se një lidhje të re kemi në showbizz.

Të fundit, duket se janë Melinda Ademi dhe Finem, dyshimet për ta janë ngritur pas një komenti në Instagram.

Melinda ka publikuar një foto ku shkruan: Të dua dua t’më thuash.

Nderkohë që Finem i ka shkruajtur: Coco Chanel.

“Se ta boj jetën pikante”– i shkruan Melinda, ndërkohë që nënkupton se diçka më shumë ka në jetën e tyre.

Epo nëse është kështu, urime!

Shiko komentin: