Home Uncategorized Kaq shumë para ka bërë Loredana

Kaq shumë para ka bërë Loredana

Loredana Zefi prej se është shfaqur në skenën muzikore, ka pasur një mori suksesesh, të cilat i ka arritur në një kohe rekorde.

Ferizajasja që jeton e vepron në Gjermani, ka bërë mjaftë emër edhe atje.

Falë famës dhe angazhimit, Loredana Zefi ja ka dalë që të bëjë mjaftë para e jetë luksi, gjë që e tregon edhe në rrjete sociale.

Loredana ka një vajzë me reperin Mozzik, me të cilin herë ndahet e herë bashkohet, ende nuk dihet me saktësi se në çfarë linje qëndron marrëdhënia e tyre./kosovarja