Home Uncategorized Pa grim dhe në fund të kuq, Adrola tregon këmbët e formsuara

Pa grim dhe në fund të kuq, Adrola tregon këmbët e formsuara

Adrola Dushi është njëra nga modelet më të bukura shqiptare.

Ajo vazhdimisht komentohet në mediat rozë për fotot mahnitëse që sjell.

Së fundmi ajo ndodhet në pushime ku as nga atje nuk mungojna fotot.

Ajo u paraqit e veshur në një fustan të shkurtër që ia thekson këmbët e formësuara./InfoKosova/

Shiko foton: