Home Uncategorized Kush është ish gruaja e Rasimit, sot personi më i kërkuar në...

Kush është ish gruaja e Rasimit, sot personi më i kërkuar në internet?

Mbrëmë Rasim Avdyli në Tik-Tok tregoj me emër e mbiemër se kush janë personat që e kanë lënduar në jetë dhe këtë e bëri duke qarë.

Ai, e tregoj publikisht emrin e bashkëshortes, e cila sipas tij e ka tradhtuar pas 28 vitesh martesë me shokun e tij të ngushtë.

Rasimi, nuk u kursye as kur ishte fjala për emrin e mbiemrin e mikut të tij, me të cilin pretendon se e ka tradhtuar ish gruaja dhe të dy ja kanë shkatërruar jetën, shkruan “Kosovarja”.

Sot, videot janë fshirë nga faqja e tij, ndërkohë që Avdyli përmes një video të re kërkon falje që ka qarë mbrëmë.

@rasimavdyli0

♬ Originalton – Rasim Avdyli