Home Uncategorized Kështu vishet tani si shtatzëne Einxhel Shkira

Kështu vishet tani si shtatzëne Einxhel Shkira

Einxhel Shkira është në pritje të ëmbël, ajo dhe partneri i saj Dj Dagz do bëhen prindër të një djali.

Pasi është aktive në rrjete sociale ajo e ka treguar veshjen për sot.

E veshur shumë thjeshtë me rroba të gjera Einxhel duket mahnitëse.

Derisa duket se shtatzënia po e zbukuron edhe më shumë./InfoKosova/

Shiko foton: